JAKIE ZABAWKI MAJĄ WARTOŚĆ DODANĄ W BIEDRONCE

JAKIE ZABAWKI MAJĄ WARTOŚĆ DODANĄ W BIEDRONCE

 

Sprawdź te fajne książki i zabawki dla dzieci, które możesz znaleźć w Biedronce już teraz! Oto mój subiektywny przegląd tegorocznych, najlepszych przedświątecznych ofert dla maluchów. Można również znaleźć zniżkę 50 na zabawki w Biedronce!

Biedronka w tym roku mnie zaskoczyła i zachwyciła. Przygotowania nie zajęły jej ani jednego dnia. Codziennie pokazywała mi gazetkę, a potem wprowadzała zabawki do sklepów. Nie jest! Aby znaleźć różne opinie, szukałam, czytałam i przeszukiwałam Internet. Znalazłem je wszystkie:

Jakie zabawki warto kupić na święta w Biedronce dla dzieci?

GRY CZUCZU Marki Czuczu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W Biedronce można znaleźć ich zestawy w bardzo przystępnych cenach.

Cena:

Zagadki - 10,99 zł

Rysuj z CzuCzu - 14,99 zł

KSIĄŻKI W tej ofercie znajdziecie świąteczne wydania klasycznych bajek, a także coś dla małych fanów Świnki Peppy :)

Cena: Już od 7,99 zł

KOŃ BUJANY Ten retro konik jest moim ulubionym spośród wszystkich bujanych zabawek dla starszych dzieci. To pewnie dlatego, że miałam takiego w dzieciństwie.

Cena: 149 polskich lirów

OSTATNIE BAJKI Są uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Jest spora różnorodność, ale niektóre lalki przerażają moją rodzinę. Nie jestem pewna, co dzieci lubią w potworach. Fani Hello Kitty, Maszy, Peppy i Hello Kitty znajdą coś dla siebie :)

Ceny od 21,99 zł

KLOCKI Prezent w postaci drewnianych klocków w różnych kolorach to zawsze strzał w dziesiątkę, zwłaszcza dla młodszych dzieci. Tosia dostała podobny zestaw na swoje pierwsze urodziny. Od tamtej pory chętnie się nim bawi.

Cena: 39,99 zł

INNE DREWNIANE ZABAWKI Jeżyk balansujący to mój faworyt. Będzie świetną zabawą dla wszystkich grup wiekowych i doskonałym narzędziem do ćwiczeń dla małych rączek. Sorter do pudełek to również coś, co widziałam na żywo i jest świetny dla małych dzieci.

Każdy zestaw kosztuje 27,99 zł

OWOCE I WARZYWA - DO KROJENIA W Lidlu będą droższe. Jeśli jednak nie ma ich w Lidlu, być może uda się je jeszcze znaleźć w Biedronce. Wczorajszy wybór był pełny.

Cena: 34,99 liry polskiej

GAMES Super gry dla starszych dzieci!

Cena: 64,90 zł

To już wszystko. Ponieważ wybór jest mniejszy, w Biedronce jest mniej ofert niż w Lidlu. Wciąż jednak można tu znaleźć kilka świetnych rzeczy.

Gazetki reklamowe, promocje, tajniki wyprzedaży - z nami świat dyskontów, super- i hipermarketów nie będzie już miał przed Tobą tajemnic!

Daj się porwać zakupowemu szaleństwu, ale nie strać przy tym głowy - kontroluj oferty, sprawdzaj promocje, porównuj ceny.

Polomarket

Racjonalne zakupy i świadomy konsument to nasza recepta na udane zakupowe szaleństwo.

kontakt@zakupowyszal.pl