Wyprawka dla noworodka – jak i gdzie tanio kupić?

Wyprawka dla noworodka – jak i gdzie tanio kupić?

W sklepach z produktami dla dzieci możemy spotkać się z coraz większym wyborem produktów, które dosłownie zachwycają swoim pięknym wyglądem i funkcjonalnością. Wraz z poprawianiem ich cech rosną jednak również ich ceny, przez co rodzice w wielu przypadkach nie mogą pozwolić sobie na wszystko, co chcieliby podarować swoim maluchom. Warto zatem dowiedzieć się w jaki sposób kupować takie rzeczy, aby z jednej strony móc zapewnić dziecku wszystko, czego potrzebuje – a z drugiej nie zrujnować całkowicie swojego budżetu.

Wyprawka dla niemowlaka

wyprawka dla niemowlakaWiele osób, które nie posiadają w tej dziedzinie większego doświadczenia na pewno zdziwi się, kiedy zobaczy, jak drogie mogą być różnego rodzaju produkty dla niemowlaków. Z drugiej strony zarówno reklamy, jak i sami sprzedawcy stale próbują nas przekonać o konieczności zakupu wielu produktów, które w rzeczywistości nie są nam zbyt potrzebne. Z tego powodu do takich zakupów zawsze powinniśmy podchodzić na spokojnie i przede wszystkim nie kupować od razu każdego produktu, o jakim tylko myślimy. Wiele rzeczy lepiej jest kupować na bieżąco, już po przyjściu na świat malucha – wtedy najlepiej będziemy w stanie ocenić jego potrzeby. Cenne są też opinie i doświadczenia innych rodziców, którzy zawsze będą w stanie doradzić nam, na co powinniśmy uważać.

Komisy, rzeczy używane lub z drugiej ręki

Kupowanie rzeczy używanych wcale nie jest takim złym rozwiązaniem, jak uważa wielu ludzi. Bardzo wiele produktów przeznaczonych dla dzieci ma charakter tymczasowy; maluchy rosną niezwykle szybko i niekiedy praktycznie nowe rzeczy przestają być dla nich przydatne. Oprócz ubranek warto szukać w komisach produktów takich jak wózki czy łóżeczka dziecięce.

Zakupy przez Internet

zakupy dla niemowlakaPodobnie jak w wielu innych przypadkach, również tutaj doskonałą propozycją jest robienie zakupów przez internet. W takich sklepach można przede wszystkim spotkać się ze znacznie niższymi cenami. Do tego dochodzą aukcje internetowe, które również warto śledzić. Dobrze jest też uważać na ciekawe promocje w sklepach – w wielu z nich można kupić używane ubrania w dobrym stanie po znacznie niższych cenach. Warto również od czasu sprawdzać gazetki promocyjne, które można znaleźć nie tylko w sklepie stacjonarnym ale też w internecie. Gazetka Kaufland zawsze jest aktualna i proponuje mnóstwo ciekawych promocji.

Promocje, zniżki, karty stałego klienta

Dobrze jest w czasie zakupów samemu pytać o dostępne zniżki, bowiem informacje z tym związane nie zawsze rzucają się w oczy. Świetną propozycją są także karty stałego klienta. Jeśli planujemy regularnie robić w danym sklepie zakupy dla naszego malucha, to takie karty będą bardzo korzystne.

W hurcie taniej

Ciężko oczywiście kupować w ilościach hurtowych rzeczy takie jak łóżka czy wózki dziecięce. Z drugiej strony, robiąc zakupy w odpowiednich źródłach można w większych ilościach kupować na przykład pieluszki czy różnego rodzaju kosmetyki dla dzieci. Jest to rozwiązanie bardzo opłacalne – z jednej strony będziemy mieli pewność, że nigdy nie zabraknie nam takich rzeczy pod ręką, a z drugiej będziemy cieszyli się niższymi cenami.

Marki własne

wyprzedaż ubranka dziecięce

W dużych dyskontach znajdziemy często liczne produkty oferowane przez marki stworzone przez konkretne sieci sklepów. Nierzadko kojarzą się one z nieco gorszą jakością, choć zupełnie niesłusznie. Produkty te są dostępne przede wszystkim w niższych cenach, i często wcale nie odbiegają poziomem wykonania od produktów znanych marek. Przykładem mogą tu być pieluszki jednorazowe, które są w tym przypadku tak samo dobre, i jednocześnie znacznie tańsze. Jeśli jednak mamy jakiekolwiek wątpliwości co do danych produktów, zawsze warto zapoznać się wcześniej z opiniami na ich temat.

Wyprzedaż – ulga dla portfela

Korzystanie z wyprzedaży w dużych sklepach to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla swojego portfela. Trzeba oczywiście na bieżąco śledzić wszystkie związane z nimi informacje, warto zatem zaopatrywać się w gazetki reklamowe dużych sklepów. Ponadto z góry dobrze nastawić się na to, że większe wyprzedaże są organizowane regularnie zimą i latem.

Przemyślany prezent

Okazji do sprawienia dziecku prezentu jest całe mnóstwo. Znajomi chętnie przychodzą wówczas z najróżniejszymi podarunkami, choć w wielu przypadkach zakupy są zwyczajnie nietrafione. Nie wstydźmy się zatem mówić wprost, jakich produktów potrzebuje nasze dziecko i co warto kupić mu w prezencie.

Pielęgnacja dziecka – nie musi być droga

pielęgnacja niemowlaka​Warto korzystać ze starych, domowych sposobów na pielęgnację dziecka. Zamiast drogich kosmetyków można zdecydować się chociażby na kąpiel z dodatkiem naparu z nagietka, który doskonale wpływa na skórę malucha. Dodatkowo lepiej zrezygnować ze stosowania zbyt dużej ilości kosmetyków.

Gazetki reklamowe, promocje, tajniki wyprzedaży - z nami świat dyskontów, super- i hipermarketów nie będzie już miał przed Tobą tajemnic!

Daj się porwać zakupowemu szaleństwu, ale nie strać przy tym głowy - kontroluj oferty, sprawdzaj promocje, porównuj ceny.

Polomarket

Racjonalne zakupy i świadomy konsument to nasza recepta na udane zakupowe szaleństwo.

kontakt@zakupowyszal.pl