Nowe drogerie sieci dm nowootwarte w Gogolinie i w Krakowie!

Nowe drogerie sieci dm nowootwarte w Gogolinie i w Krakowie!

Sieć drogerii dm otworzyła nowe sklepy w Gogolinie oraz w Krakowie. W Gogolinie drogeria mieści się na ulicy Słowackiego, natomiast w Krakowie na osiedlu Podgórze. Oba sklepy oferują szeroki wybór kosmetyków, produktów higienicznych oraz suplementów diety. Nowe placówki dm cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają wysoką jakość oferowanych produktów oraz przyjazną atmosferę w sklepach. W czwartek, 30 marca zostaną otwarte dwie nowe drogerie dm. Jedna z nich znajduje się w Gogolinie przy ulicy Krapkowickiej 160A, a druga w Krakowie przy ulicy Zygmunta Glogera 24 w galerii Vendo Park.

Drogerie dm kontynuują swoją ekspansję, otwierając kolejne sklepy w różnych miastach. Firma planuje rozszerzyć swoją sieć i zwiększyć zasięg swojej działalności. Wraz z otwarciem nowych sklepów, dm oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu firma staje się coraz bardziej popularna wśród konsumentów, którzy chętnie korzystają z oferty drogerii dm.

Warto wspomnieć, że dm działa na rzecz edukacji, przekazując część swojego zysku na cele charytatywne. W ramach akcji "Pomagamy razem" dm przekazał już ponad 2,5 miliona złotych na różne inicjatywy. W tym roku, w związku z pandemią, dm postanowił wesprzeć szkoły w zdalnym nauczaniu, przekazując na ten cel część zysków ze sprzedaży. Dzięki temu uczniowie będą mieli dostęp do nowoczesnego sprzętu, który pozwoli im na efektywniejsze zdobywanie wiedzy.

Firma dm z niecierpliwością oczekuje na otwarcie swojej drogerii w Gogolinie i Krakowie oraz na reakcje mieszkańców. Każde nowe otwarcie jest dla nich ważne, ponieważ umożliwia im jeszcze lepsze dotarcie do klientów. Chcą zaprosić ich do swojego świata, gdzie będą mieli okazję poznać najlepsze marki, ludzi tworzących dm, nietypową politykę cenową oraz wnętrza zaprojektowane z myślą o ich komforcie. Firma liczy na to, że klienci będą mogli wypróbować ich produkty i przekonać się, dlaczego warto robić u nich zakupy. Marek Mączka i Michał Grabe, kierownicy regionalni dm w Polsce, wyrazili nadzieję, że nowe drogerie przyciągną klientów i pozwolą im poznać ofertę dm.

Gazetki reklamowe, promocje, tajniki wyprzedaży - z nami świat dyskontów, super- i hipermarketów nie będzie już miał przed Tobą tajemnic!

Daj się porwać zakupowemu szaleństwu, ale nie strać przy tym głowy - kontroluj oferty, sprawdzaj promocje, porównuj ceny.

Polomarket

Racjonalne zakupy i świadomy konsument to nasza recepta na udane zakupowe szaleństwo.

kontakt@zakupowyszal.pl