Tanie kosmetyki. Promocje, nowości kosmetyczne, program oszczędnościowy

Tanie kosmetyki. Promocje, nowości kosmetyczne, program oszczędnościowy

W dzisiejszym artykule coś dla kobiet. Na pewno większość z was kupuje sobie różne kremy do twarzy (na dzień, na noc, itp.), balsamy, mydła, szampony, oliwki, błyszczyki czy pasty do zębów itd. Zauważyłyście, że liczba  produktów do poprawy urody oraz dbania o nią jest bardzo duża i kosztuje was to mnóstwo pieniędzy miesiąc w miesiąc?

Jeśli tak, to zostańcie z nami i przeczytajcie kilka naszych wskazówek, które pomogą ograniczyć wam te wydatki.

Promocje w Daglas

Niestety, większość promocji jest zwodnicza. Wszystko dlatego, że oferty specjalne zachęcają do kupowania produktów teoretycznie tańszych, chociaż tak naprawdę nie jest. Są jednak promocje, z których naprawdę warto korzystać. Jakie? Bardzo dobrymi promocjami są zestawy "dwa produkty w cenie jednego", w którym może być na przykład szampon z odżywką gratis. Dobrze jest też kupować produkty o kilkadziesiąt procent większe w standardowych cenach - jak choćby w przypadku ofert specjalnych związanych z pastami do zębów. Wszystko dlatego, że są to rzeczy, które na pewno się nie zmarnują I będziecie mogły użyć je w przeszłości. Oczywiście, dzięki wyborze odpowiednich promocji zaoszczędzicie naprawdę sporo gotówki.

Tanie kosmetyki

Nowości kosmetyczne

Świetnym sposobem na oszczędzanie pieniędzy jest także korzystanie z nowych produktów. Zazwyczaj takie rzeczy mają zdecydowanie tańsze ceny, ponieważ ich producenci chcą w ten sposób zachęcić klientki do spróbowania towaru. Bardzo często okazuje się, że te produkty z jednej strony posiadają bardzo dobrą jakość, a z drugiej są zdecydowanie tańsze, niż elementy uznanych już marek. W ten sposób także można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Program oszczędnościowy

Jeśli często robicie zakupy w tym samym sklepie czy drogerii, to warto zainteresować się kartę rabatową dla stałych klientów. Wszystko dlatego, że upusty na niektóre produkty sięgają nawet 50-60%! Pamiętajcie, że wyrobienie takiej karty jest bezpłatne i nie ma konieczności korzystania z niej. Możecie zrobić to  dopiero wtedy, kiedy w Waszym ulubionym sklepie czy drogerii pojawi się interesująca oferta, która pozwoli wam oszczędzić pieniądze. Sprawdź promocje w Pepco!

NIE PŁAĆ ZA MARKĘ

Wiele kobiet przepłaca kupując bardzo drogie kremy. Oczywiście, takie produkty charakteryzują się bardzo dużą jakością. Trzeba jednak zaznaczyć, że na szczęście nie jest tak, że tylko wyjątkowo drogie kremy są w stanie zadbać o naszą cerę. Warto zauważyć, że wystarczy wydać tylko 20-30 zł, żeby zapewnić sobie właściwą, codzienną pielęgnację. To nawet kilkadziesiąt razy mniej, niż koszt zakupu markowego kremu. Warto też porównywać składy poszczególnych kosmetyków. Często można zauważyć, że kremy bardzo drogie i te zdecydowanie tańsze posiadają bardzo zbliżony skład - w takim wypadku nie ma sensu płacić tylko za markę.

NIE PRZEPŁACAJ ZA RZADKO UŻYWANE KOSMETYKI

Oszczędne zakupy muszą być robione rozsądnie. Zastanówcie się, które produkty rzeczywiście będą Wam bardzo przydatne. Jeśli na przykład malujecie swoje paznokcie w danym kolorze tylko raz na kwartał, to nie ma sensu wydawania pieniędzy na drogi lakier. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na kilka razy tańszy produkt, który też będzie ładnie wyglądał na paznokciach. Pamiętajcie, że raz otworzony lakier szybko wysycha i potem jest kompletnie nie do użytku. Jeśli zatem rzadko malujecie swoje paznokcie to nie wybierajcie drogich i bardzo pojemnych produktów. Podobnie jest w przypadku cieni do powiek, mascary czy szminki. 

Kosmetyki na promocji

Tanie i dobre kosmetyki

Warto robić zakupy w supermarketach i sieciówkach drogeryjnych, które posiadają swoje marki -  może nie są one aż tak pięknie opakowane, jak w przypadku najbardziej znanych firm, ale są zdecydowanie tańsze. Warto podkreślić, że wiele produktów ma bardzo zbliżony skład a cena tych rzeczy w supermarketach czy drogeriach jest kilka razy mniejsza.  Podamy Wam pewien przykład. Żele pod prysznic znanych marek często kosztują nawet w okolicach 10 zł. Produkty o bardzo zbliżonym składzie - ale innej marki -  to wydatek rzędu 3-4 zł. To jednak nie jedyna zaleta kupowania w supermarketach czy w sieciówkach drogeryjnych. Warto zauważyć, że takie produkty teoretycznie są mniej intensywne w zapachu, ale jest to korzystne dla ciała, ponieważ to oznacza, iż do ich produkcji nie użyto tak wiele szkodliwych substancji chemicznych, które mogą powodować na przykład alergię.

SAMODZIELNOŚĆ POPŁACA

Warto wiedzieć, że w wielu przypadkach kosmetyki są znacznie droższe tylko dlatego, że zostały już w pełni przygotowane do użycia. Czasami jednak można na tym fakcie zaoszczędzić. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład kupić sobie opakowanie suchej glinki, którą przed nałożeniem na twarz trzeba tylko wymieszać z wodą. Jest to koszt około 6-8 zł za 100g. Tymczasem gotowa maseczka z glinki to koszt około 6 zł za 20 g. Prawda, że można na tym sporo zaoszczędzić?

Tanie kosmetyki online

Jeśli chcecie zaoszczędzić na kosmetykach to kupujcie je online. Wszystko dlatego, że sklepy internetowe mają ceny niższe nawet o 5-15%. Dobrym rozwiązaniem jest także robienie dużych zakupów w internecie - dzięki temu koszty za wysyłkę będą albo zerowe albo minimalne.

KUPUJ DUŻE OPAKOWANIA

Nie brakuje produktów, które zawsze będą wam potrzebne, jak choćby mydło w płynie, szampon, płyn do kąpieli czy balsam do ciała.  Dobrym rozwiązaniem jest zatem kupowanie dużych opakowań, ponieważ będziecie mieć wtedy do czynienia z mniejszą cenę jednostkową.

Kosmetyki naturalne

POEKSPERYMENTUJ Z NATURĄ

Wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy, że można samodzielnie wykonać różne maseczki i peelingi na bazie przechowywanych w szafkach produktów spożywczych. To także znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i skuteczne zadbanie o własną urodę.

WYBIERAJ WYGODNE OPAKOWANIA

Pamiętajcie, że bardzo dużo produktów jest marnowanych, ponieważ nie można ich do końca wycisnąć z danego opakowania. Wybierajcie zatem takie rzeczy, które posiadają wygodne opakowania. Dzięki temu wykorzystacie dany produkt w 100%.

Testery perfumów, kosmetyków

Polecanym rozwiązaniem jest także  korzystanie z darmowych próbek i testerów. Wszystko dlatego, że będziecie mogły dokładnie określić kolor i ocenić czy rzeczywiście taki was interesuje. Warto wiedzieć, że dużo kobiet kupuje produkty bez wcześniejszego przetestowania, a później  nie są zadowolone z końcowego efektu -  wszystko dlatego, że w sklepie każda rzecz wygląda inaczej, nie w świetle dziennym.

Tanie kosmetyki

Stosując się do tych wskazówek możecie zaoszczędzić naprawdę bardzo dużo pieniędzy. A jakie są wasze sposoby na oszczędności w tym aspekcie?

Gazetki reklamowe, promocje, tajniki wyprzedaży - z nami świat dyskontów, super- i hipermarketów nie będzie już miał przed Tobą tajemnic!

Daj się porwać zakupowemu szaleństwu, ale nie strać przy tym głowy - kontroluj oferty, sprawdzaj promocje, porównuj ceny.

Polomarket

Racjonalne zakupy i świadomy konsument to nasza recepta na udane zakupowe szaleństwo.

kontakt@zakupowyszal.pl